Informace

VZP CUP 2022 - MTB závod Dobšice 11. 5. 2022

V tomto roce seriál akcí Znojemský VZP CUP vstupuje do 20. roku pořádání a rozrostl se o několik závodů. Jedním z nich je i závod horských kol ve sportovním areálu vedle cyklostezky v Dobšicích ve středu 11. 5. 2022...Novinka v seriálu VZP CUP se uskuteční na záčátku cyklostezky u řeky Dyje před obcí Dobšice (souřadnice 48.8441981N, 16.0831208E). Příjezd možný na kole z několika směrů nebo autem příjezd od Znojma po ulici Znojemská, na hlavní pokračovat rovně směrem k areálu nebo při příjezdu po ul. Brněnská od obchodního centra a Mountfieldu) odbočit na kraji obce vpravo - viz. mapka. Po technicky náročnější trati na Načeratickém kopci v minulém týdnu čeká na závodníky mírné převýšení a trať vedená především po trávnatém povrchu. Prezentace možná u bunkru od 15.30 hodin. Start první kategorie „Odrážedla“ je v 16.00 hodin. Následují kategorie dle věku.  Vyhlášení výsledků po dojetí závodníků v poslední kategorii. Občerstvení zajištěno prostřednictvím mobilního stánku. Děkujeme vedení obce Dobšice za vstřícný přístup a technickou podporu tohoto závodu. Pitný režim jako obvykle nabídne Pomona Těšetice formou ochutnávky přírodních moštů. Ceny pro závodníky na stupních vítězů od podporujících subjektů a dlouholetého partnera Všeobecné zdravotní pojišťovny. Další díl seriálu ve středu 25. května na dráze Pump track v Tasovicích.

Mapka


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 10. 04. 2022 | 339 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server