Informace

Konečně první závod !!!!!! 26.5. VZP CUP

Znojemský VZP CUP 2021 má s ohledem k situaci mírné zpoždění. Doposud nejsou stanovena přesná hygienická pravidla pro venkovní sportovní akce. Doufáme, že do našeho prvního závodu bude vše upřesněno. 

První závod se uskuteční 26.5. 2021 v areálu Načeratického kopceZávod tradičně zahájí nejmladší kategorie odrážedel  závodníků do 4 let, kteří odstartují v 16 hodin.  Po nich budou následovat na různých okruzích další kategorie. Startovné na jednotlivý závod činí 20 Kč, na celý seriál 50 Kč. Registrace na závod se uskuteční v místě startu od 15:30 hodin. Podmínkou účasti je použití cyklistické helmy.  

Zejména pro nové účastníky a ty, kteří nebyli nikdy na Načeratickém kopci několik organizačních rad:

VZP CUP - Načeratický kopec. Start první kategorie v 16:00 hod.

Místo registrace, start a cíl: 48°49'56.854"N, 16°5'48.847"E

Jak se dostat na místo:

- pěšky

- na kole

- autem - viz přiložená mapka  

Trasa 1 - z Oblekovic/Nesachleb jednou z vyznačených polních cest ke sklepům, kde lze u závory nechat auto, poté cca 500m pěšky

 

Trasa 2 - ze silnice Znojmo - Načeratice odbočit vlevo podél větrolamu (závora bude odemčená a otevřená) a dojet až k místu prezentace (pozn. jedná se o dost členitý terén)

Další plánové akce:

2.6. Městský lesík - závod horských kol

5.6. 1. Mezinárodní cykloturistické centrum služeb a informací v ČR - Dětský dopravní den

9.6. Mašovice - PUMP track

16.6. Chvalovice  - PUMP track

18.6. Mikulovice - závod MUDr. Moudrého

20.6. Městský lesík - finálový závod

S ohledem k hygienické situaci sledujte laskavě naše stránky na kterých upřesníme podmínky startu na jednotlivých závodech a opatření k omezení šíření pandemie Covid - 19. Zároveň vás žádáme o dodržování aktuálních vládních nařízení.


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 11. 05. 2021 | 190 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server