Informace

Časopis Cykloturistika 2021

Náš partner, se kterým dlouhodobě spolupracujeme, časopis Cykloturistika, změnil vydavatele. Vedení převzala Slávka Chrpová, jeho dlouholetá šéfredaktorka (byla u nás na besedě o svých cestách na kole)... V této souvislosti bychom vás rádi požádali o pomoc. Udržet časopis totiž znamená získat dostatečný počet předplatitelů. Prosíme všechny cykloturistické nadšence, aby pomohli zakoupením předplatného nebo darováním Dárkového poukazu na předplatné (dobrý tip na dárek, Vánoce se blíží). V opačném případě bude muset časopis ukončit svou 26letou existenci. Pomozte nám udržet tradici. Připojte se do cykloturistické rodiny – děkujeme.

Všechny informace o předplatném najdete ZDE nebo na  https://cykloturistika.cz/ v sekci předplatné a informaci také můžete sdílet na Facebooku zde. https://www.facebook.com/cykloturistikacz/posts/3218250774968560

Cyklo klub Znojmo připravil pro všechny své řádné členy a příznivce kampaň na podporu tohoto časopisu v kterém se pravidelně objevují informace o naších aktivitách.

V případě, že přinesete v době trvání naší akce Cyklo Vánoce (18. - 23.12.) doklad o úhradě předplatného tohoto časopisu na rok 2021, získáte dvě láhve 0,7l vína od lokálních partnerů – vinařů našeho spolku.

Pro nečleny spolku v případě dodržení výše uvedených podmínek je připravena jedna láhev 0,7l vína od lokálních - vinařů našeho spolku pro každého nového předplatitele.   Akce platí až do konce roku 2020. Kdo nestihne realizovat vyzvednutí bonusu do 23.12. dohodneme předání vína telefonicky na čísle 608 736 135. 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 18. 12. 2020 | 207 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server