Informace

Cyklo vánoce 18. - 23. 12. 2020

Od pátku 18. 12. 2020 až do středy 23. 12. 2020, vždy od 9.00 do 19.00 hodin, výjimečně zprovozníme naše specializované cykloturistické centrum a využijeme vnitřní prostory k prezentaci regionálních pěstitelů, zpracovatelů a výrobců. Zároveň nabídneme nepřebernou škálu netradičních dárkových předmětů s cyklistickou tématikou....

Foto ZDEMůžete tedy podpořit lokální subjekty a přitom si zakoupit například originální cyklistické lékárničky, hrnky, skleničky, obaly na knihy, batohy, pouzdra na mobily, šperky a různé doplňky cyklistické výbavy. Na výběr je přes 1000 druhů zboží vyrobeného v ČR, které nikde jinde nenajdete.

Seznam subjektů a dárků, které bude možné zakoupit - ZDE

V pátek 18. 12. osvětlíme první Cyklo stromeček v České republice. Pro výrobu cyklistických ozdob bylo použito přibližně deset, již nefunkčních jízdních kol, mnoho dílů, různých  reflexní prvků a dalšího vybavení na kola. Vedle Cyklo stromečku máme pro nejmenší účastníky připraveno překvapení.  Doprovodný program dolaďujeme a upravíme dle aktuální hygienické situace.  Především pro děti připravujeme nesoutěžní přehlídku jejich vánočních ozdob s cyklistickou tématikou. Přineste nám svůj návrh na ozdobu a my tento výtvor umístíme na Cyklo stromeček, a vy získáte malou odměnu. Děti i rodiče mohou za odměnu ještě využít autodráhu od firmy, která v letošním roce připravila limitovanou sérii Igráčků s rouškou. Zakoupením Igračka v provedení policista, hasič nebo záchranář získáte jedinečnou hračku, která bude mít jednou velkou sběratelskou cenu, a podpoříte výrobce, který za finanční prostředky z prodeje pořizuje hygienické potřeby pro sociální služby. Především děvčatům se bude líbit tzv. ,,Malovací kolo“. Originální výtvory mohou požít jako dárek pro své blízké.

Pokud vám to počasí umožní, můžete přijet i na kolech. U vašich jízdních kol překontrolujeme technický stav a získáte Bezpečnostní certifikát. Zájemcům doplníme reflexní prvky na kola a oděv. Pamatujte na bezpečností pravidlo „Vidět a být viděn“. Stojany na šetrné odložení a uzamčení kol budou připraveny. Pro parkování osobních vozidel využijte parkoviště u koupaliště Louka. Těšíme se na setkání se všemi cyklisty, ale i s dalšími, kteří se chtějí pobavit a pomoci ostatním.

 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 12. 12. 2020 | 159 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server