Informace

Tour de Burčák 19. 9. 2020

Spolek Cyklo klub Znojmo a Nadace Partnerství pořádají letos již 9. ročník akce Tour de burčák...akce je určena pro pěší a cyklisty (pro cyklisty okruh 47 a 31 km – pro pěší 16 km), kteří rádi obdivují krásy přírody a kvalitní víno a burčák od místních vinařů. V loňském roce se této akce účastnilo 1 900 cyklistů a pěších turistů.

Prezentace a možnost získat další informace k jednotlivým trasám bude v Louckém klášteru v sobotu 19. 9. od 9. do 11.00 hodin. Ukončení akce spojené s losováním cen na stejném místě v 17.00 hodin. Podrobnější informace v předstihu na www.stezky.cz,

PLAKÁT

Stejně jako v minulých letech i v letošním ročníku připravil spolek Cyklo klub Znojmo bohatý doprovodný program. V prostoru u skladové haly Znovínu Znojmo a.s. (cca 150 m od místa prezentace a 25 m od vstupu na koupaliště Louka). Hned ráno od 9.00 si mohou účastníci akce vyzkoušet různé cyklistické kuriozity, prohlédnou výstavu kreslených vtipů s vinařskou a cyklistickou tématikou. Užít si jízdu na dřevěném kole a seznámit se s prapředkem všech jízdních kol. Občerstvení bude kompletně připraveno od místních pěstitelů a výrobců (sýry, uzeniny, pečivo, perník a další pochutiny). Ochutnáte pravé Znojemské okurky od místních firem. O doplňkový pitný režim se postará Znojemský městský pivovar. Řidičům, abstinentům a nezletilým nabídneme mošty z produkce Pomony Těšetice.

V provozu bude i 1. Mezinárodní cykloturistické centrum služeb a informací v ČR, které poskytne všem zájemcům informace o možnostech cykloturistiky v regionu a mapové podklady Znojemska i příhraniční oblasti Rakouska. Tato akce je zařazena do razítkovací soutěže – Znojemský cykloturistický cestovní pas.

V případě, že máte zájem se na jednu ze tří tras vydat na koloběžce, elektrokoloběžce, kole nebo na na elektrokole můžete si rezervovat dopravní prostředky ideálně do středy 16. 9. na e-mail: cykloklubznojmo@seznam.cz nebo tel. 608 736 135.

 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 13. 09. 2020 | 531 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server