Informace

25. výročí klubu - Loucký klášter

18. října 2019 slavíme v Louckém klášteře 25. výročí klubu.  Pozvánky byly členům a významným partnerům rozesílány v průběhu minulého týdne..... Setkání členů, příznivců, podporovatelů, sponzorů a partnerů v pátek 18. října v 19.00 hodin v areálu Louckého kláštera - Velký štukový sál. Upozorňujeme na skutečnost, že obdržená pozvánka  je určena pro pozvanou osobu a doprovod (1 osoba). Z organizačních důvodů Vás žádáme o potvrzení účasti nejpozději do 14.10.2019. Pozvánku je nutné předložit při vstupu.

Poděkování patří níže uvedeným lokálním výrobcům a dodavatelům potravin:

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově, Vinné sklepy Lechovice, Znojemský městský pivovar a.s., minipivovar u Dyje - Zlatý Josef, minipivovar Dráteník v Únanově, Pomona Těšetice, Chocolate LUI, Perdesing, cukrárna Mafinka, kavárna GaP, kavárna U Mlsného kocoura, kavárna u císaře Zikmunda, Kofi - Kofi Znojmo, LUKOP spol. s.r.o., mlékárna Klíč v Božicích,   Chez Martine, restaurace Moravský sklípek v Šatově, restaurace a penzion U Tři jasanů, pekařství Růžička

Poděkování za technickou podporu zaslouží i další subjekty:

Bimok, restaurace a hotel U divadla

Mimo prezentace fotografií a dalších předmětů dokumentující činnost spolku bude k dispozici i několik desítek originálních dárkových předmětů s cyklistickou tématikou. Můžete tedy pořídit zajímavý dárek pro své blízké k narozeninám, svátku a nebo jako vánoční dárek.

 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 29. 09. 2019 | 313 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server