Informace

Velký dětský den 1. 6. Znojmo – Dolní a Horní park

V souvislosti s přesunem termínu akce Dětský dopravní den, který se měl konat 4.5. informujeme především rodiče o novém termínu, protože akce je zařazena do seriálu VZP CUP 2019 (platí pro účastníky do 14-ti let)...Zkrácenou verzi Dětského dopravního dne uspořádáme v sobotu 1.6. v rámci Dětského dne, který pořádá Znojemská Beseda.

Naše prezentace a zázemí pro zjednodušenou verzi původního Dětského dne se uskuteční v Horním parku kousek na místem našich pravidelných vyjížděk.

Na cyklostezce jdoucí od Komenského náměstí k městským lázním. Navštívit nás můžete od 10.00 do 17.00 hodin. S ohledem k nereálnosti využití jízdního kola z prostorových důvodů bude vhodné kola ponechat doma. Pokud ovšem přijedete můžete využít připravené naše stojany a kola uzamkneme.

Zkrácený program se bude skládat:

Mini prověrka znalosti První pomoci

Dopravní testy dle věku dítěte

Jízda na šlapacích kárkách

Info k celé akci, jejímž pořadatelem je Znojemská beseda ZDE 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 29. 05. 2019 | 112 přečtení | Počet komentářů: 0 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server