Informace

Cyklokrosové úspěchy rodiny Navrkalovy

Během října a listopadu pořádal TJ Favorit Brno Brněnský cyklokrosový pohár, kterého se účastnily za podpory svého otce i závodnice Cyklo Klubu Kučera Znojmo setry Navrkalovy...

Vyhlášení celého poháru proběhlo 24. listopadu v Brně a oběma dívkám se podařilo celkově v seriálu pěti závodů dosáhnout nejvyššího stupínku a získaly tak titul krajských přebornic JMK. Starší Michaela vyhrála v kategorii juniorek a mladší Nikola v kategorii žaček a staly se tak krajskými přebornicemi v cyklokrosu. Sportovně založené dívky podporuje otec Michal, kterému se podařilo v seriálu vybojovat bronzovou příčku.

Míša Navrkalová   Nikola Navrkalová  Michal Navrkal

V listopadu také pokračoval dalšími závody ve Slaném a Čáslavi cyklokrosový seriál TOI TOI CUP 2016, družstvo kadetek CKK Znojmo je z 21 týmů průběžně po 9. závodě s téměř padesáti bodovým náskokem na 3. pozici. V průběžném pořadí je Míša Navrkalová na 12. a Nikola Navrkalová na 23. místě ze 45 závodnic.

Míša Navrkalová - Čáslav  Míša Navrkalová - Slaný  Nikola Navrkalová - Slaný

Zatím poslední závod se konal na zmrzlé, tvrdé a těžké trati v Jabkenicích. Nikola dojela na 23. místě (celkově 24), Míša po spadnutí řetězu 10. (celkově 11). V týmech zatím drží holky pro CKK Znojmě skvělé 3 místo.

Na startu 1   Na startu 2

| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 10. 12. 2016 | 1111 přečtení | Počet komentářů: 33 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.