Informace

Galaxy Kenda Zručský maraton 17.9. 2016

K dalšímu závodu Galaxy-série 2016 se vydala pouze trojice bikerů CKK do Kácova u Zruče a to  na známý Kenda Zručský maraton. Trasa 36km prověřila (i díky dešti) technickou připravenost a fyzičku našich bikerů...

Start byl situován jako každý rok do sport-hotelu Kácov, kde byl i cíl a proběhly zde i závody dětí. V poledne vyrazil do terénu ochuzený balík bikerů, nic to neměnilo na faktu,že díky dešti, který se spustil pár minut po startu se trasa stala obtížnou, klouzalo to nejel v terénu, ale i na mastném asfaltu a tak nebyla nouze o pády

Z bikerů CKK se do cíle dopravil nejrychleji Libor Šaroun, který i přes 2pády dokázal nastoupit z druhé skupiny a tempovou jízdou si přijel do cíle pro  krásné třetí místo absolutně a jako vítěz M40+. Dalším z řad CKK byl Leoš Frecer, který i díky momentální formě a dobrému startu zajel velmi slušně, pády se mu vyhly a  dokončil jako 20-tý celkově. Jarmila Svobodová, ač jízdou průběžně na bedně, závod pro zdravotní problémy nedokončila. Snad příště.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 18. 09. 2016 | 901 přečtení | Počet komentářů: 50 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.