Informace

MANN+HUMMEL MTB TŘEBÍČ 8.5.2016

    Dvoj-závodní víkend si střihli i závodníci CKK a zajeli do nedaleké Třebíče na MTB závod s novým jménem, ale klasickou tratí vedoucí v parku Třebíčsko.... a nepřijeli z prázdnou!....Každý, kdo závodí,ví, jak bolí nohy den po závodě. To museli překousnout závodníci CKK, kteří se postavili na start 42km dlouhého závodu v Třebíči, den po závodě galaxy-serie v Tálíně.

   Záludností akce je start bez rozdílu kategorií a tak se potkávají jako soupeři třeba junioři s kat.masters. Start se zde jeví jako rozhodující, a tak kdo nestihne první kopec na špici, už tam nedojede. Proto za "to" někdo vezme hned od startu a oddělí tak "zrno od plev" Naši na to dnes neměli po startu nohy, tak viseli za soupeři celý úvod závodu a ke slovu se přihlásili až v kopci druhém. První zatáhl Libor Šaroun, vzal sebou pouze jednoho soupeře a poctivým střídáním setřásli zbytek startovního pole. Souboj mezi nimi se rozhodl v předposledním brdku před cílem, Libor na velkou pilu zvládl technický výjezd, získal několik metrů a soupeř se zlomil i psychicky. Dojezdem sólo tak obhájil vítězství z loňského roku. Další bednu, tentokrát mezi ženami bez rozdílu kategorií, si odvezla Jarmila Svobodová, která ujela soupeřkám ihned po startu, na trati spolupracovala i s muži a pohodlně zvítězila v závodě žen. Jako jediná v cíli tvrdila, že se cítila lépe jako v prvním závodě v Tálíně. 


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 08. 05. 2016 | 984 přečtení | Počet komentářů: 22 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server