Informace

GALAXY MTB Tálín 7.5.2016

Galaxy série, Jč MTB liga a Mercedes-Benz Bike cup... 3 různé série spojily síly a pořádaly společně závod v Tálíně. Závodníků bylo na startu více, snad i díky nové sérii a konečně bylo sucho a teplo.... CKK Znojmo nechyběl na startu a to v silné sestavě.....   Předem zhodnotím zázemí závodu a nutno napsat, že všichni zúčastnění by radši v cíli místo přehlídky nových mercedesů měli jako každý rok klasickej stan od hasičů se sprchama!!!! 400lidí na startu a beze sprch-katastrofa.

  Ale k závodu:  start v poledne znamenal vysoké teploty a po teplém týdnu konečně suchou trasu. Závod zavedl bikery do píseckých hor a hned přes všechny vršky v okolí. I  tak někteří zdatní jeli na pevných vidlicích a průměry atakovaly 27km/h. V cíli závodu byl ze znojemských nejrychleji Libor Šaroun, dojel po spurtu na konečném 6.místě celkově, v kategorii pak na 2. místě. Další bednu pro klub získala Míša Navrkalová, která si poradila se soupeřkami z loňské sezóny, ale objevily se jiné a tak brala krásné 3. místo. 

  Ostatním to na bednu nestačilo, ale závod se jel jednak jako mistrovský v Galaxy sérii a taky série BikeCup přivezla soupeře nové, tak snad příště bude pódií více.


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 08. 05. 2016 | 882 přečtení | Počet komentářů: 4 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server