Informace

Dětský dopravní den spolku CKK Znojmo 15.5. 2016

V neděli 15. 5. pokračuje na dopravním hřišti na ul. M. Kudeříkové seriál sportovních a preventivně bezpečnostních akcí Znojemský VZP CUP 2016 pořádaný spolkem Cyklo Klub Kučera Znojmo..Po nezávodní akci - Májové vyjížďce, která se konala 1. 5., následuje DĚTSKÝ DOPRAVNÍ DEN. Při této akci mohou děti soutěžit v jízdě zručnosti, znalosti dopravních značek, řešení dopravních situací a zdravovědě – poskytování první pomoci. Dětem bude překontrolována výbava jízdního kola a správné užívání cyklistické helmy. Získané body budou dětem zapsány dle příslušné kategorie do celkového hodnocení seriálu VZP CUP 2016. Pro zařazení soutěžícího do celkového hodnocení poháru je však zapotřebí se zúčastnit alespoň tří akcí, vítězem každé kategorie se stane závodník a závodnice s nejvyšším počtem bodů. Akce se na dopravním hřišti koná od 9.00 do 12.00 hod., během dopoledne lze také shlédnout prezentaci činnosti spolku CKK Znojmo a ukázky činnosti jednotlivých složek IZS. 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 08. 05. 2016 | 1007 přečtení | Počet komentářů: 25 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server