Informace

EXTRALIGA MASTERS 2016 - Luboš Novák zahájil novou sezónu

Časovkou jednotlivců v Hodkovicích u Liberce , byl 23.4. zahájen letošní seriál 24 závodů EXTRALIGYMASTERS ...Za účasti 120 závodníků z celé republiky. Naštěstí se nepotvrdila předpověď počasí 3° a déšť. Nepršelo a teploměr se „ vyšplhal „ až na 10°“! A tak jediným problémem byly nejasné časy startů , navíc ještě dodatečně posunuté. Za Cyklo Klub Kučera - Lubomír Novák ,přestože v kat. 60-69  nejstarší, celkově 2. místo a ve své kategorii 65-69 vítězství. 

2.  a 3. závod letošního seriálu ELM se jel v Sezemicích u Pardubic. Na rovinatém okruhu dlouhém 15.5 km se jela jak sobotní časovka jednotlivců, tak i nedělní silnice. Bohužel povrch vozovky , který místy připomíná  tankodrom a byl by  vhodný spíše pro horská kola , byl zejména při časovce spíše utrpením. Za CK Kučera Znojmo v kat. 60-69 tradičně Lubomír Novák. I když nejstarší v kategorii, super výsledek -  celkově 1. místo.

 

Nedělní silniční závod se jel na čtyři okruhy.  Po samostatném úniku ve druhém kole byl Lubomír Novák sice dojet dvěma soupeři, ale tato trojice výborně spolupracovala a v cíli to znamenalo více jak pětiminutový náskok před hlavní skupinou. V závěrečném spurtu už nezbývalo moc síly, ale celkově  ve velké kategorii 3. místo - opět výborně.


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 07. 05. 2016 | 886 přečtení | Počet komentářů: 10 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server