Informace

GRAND ITALIA 2016 Hrušovany n/Jev.

Nultý ročník závodu GRAND ITALIA 2016 se konal tuto sobotu v Hrušovanech se startem u zdejší restaurace GrandItalia. Počasí tentokrát vůbec nepřálo a tak se na startu prezentoval menší počet závodníků, atraktivitě startovního pole to neubralo a letělo se "louže nelouže".....Nutná byla úprava a zkrácení původní trasy na tzv."mokrou variantu" která byla jakž takž sjízdná, projet se dalo prakticky všude. Hned od startu se jelo naplno, nájezd do terénu přinesl vystřízlivění. Po dalším km u cukrovaru už byly dresy nečitelné a rukavice a tretry mokré "durch". Zima pak provázela jak závodníky na krátké 26km tak hlavně na dlouhé 43km trase.

  Krátkou 26km jeli za CKK sestry Navrkalovy a opravdu skvěle. Míša zvítězila mezi ženami bez rozdílu kategorií a její sestra Nikola byla třetí. V balíku se obě pohybovaly jako zkušené závodnice. 

 Dlouhou 43km pak absolvovali Libor Šaroun a Michal Navrkal. Oba zajeli výborně a skončili v kategorii mužů nad 40 let na bedně. Libor zvítězil, Michal bral třetí flek.

 

FOTO


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 09. 04. 2016 | 840 přečtení | Počet komentářů: 34 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server