Informace

CYKLO KLUB KUČERA ZNOJMO VYSTAVOVAL NA VELETRHU INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA V HRADCI KRÁLOVÉ

Cyklo klub Kučera Znojmo vystavoval v březnu na XVII. ročníku veletrhu cestovního ruchu INFOTOUR A CYKLOTURISTIKA v Hradci Králové... Spolek CKK Znojmo se tak zařadil mezi vystavovatele z celé České republiky, Slovenska a dalších evropských zemí, aby široké veřejnosti prezentoval nejen Znojemsko a cykloturistiku na Znojemsku, ale také projekty a aktivity, které celoročně provozuje. Expozici vystavoval v prezentačním stanu v "barvách" města Znojma s aktuální informací o Znojemském historickém vinobraní, červený stan doplnil o interiérový banner Znojemské Besedy Objevte Znojmo. Prezentovány byly projekty Cyklisté vítáni, Místa technické a první pomoci, Mobile Point Service - Žlutý anděl pro cyklisty. Návštěvníci veletrhu mohli ve stánku zdarma získat informační materiál, průvodce s mapovými podklady a informaci o poskytovaných službách, které jsou jinak k dispozici během turistické letní sezóny ve specializovaném cykloturistickém informačním centru s názvem 1. Mezinárodní informační centrum služeb a informací v ČR, v prostorách Staré vodárny na ulici U Obří hlavy. Kromě turistických cílů na Znojemsku, akcí a poskytovaných služeb zaujala příchozí také široká škála různých doplňků cyklistické výbavy – cyklistická lékárnička, obaly na mobil a mapu nebo reflexní pásky.

FOTO 1   FOTO 2   FOTO 3 


| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 30. 03. 2016 | 727 přečtení | Počet komentářů: 46 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server