Informace

Michaela Navrkalová bodovala v cyklokrosu

V sobotu 12. prosince 2015 se v Mladé Boleslavi konal 12. závod seriálu TOI TOI CUP 2015 – český pohár v cyklokrosu. Tento závod se jel zároveň jako Mistrovství ČR v cyklokrosu a byl posledním letošním závodem...

Zdánlivě lehká trať bez technických prvků, déšť a bláto však vykonaly své a opak byl pravdou. Míša Navrkalová, hájící barvy našeho klubu, nastoupila do závodu po lehké viróze, závod dala na 100 %, ale MČR se jezdí na 150 %. Stačilo to tak po vyhraném spurtu na 14. místo, kterým potvrdila i stejné umístění v celkovém pořadí celého seriálu cyklokrosových závodů.

Na startu

Výsledky

V průběhu listopadu se zúčastnila i seriálu cyklokrosových závodů s názvem Brněnský cyklokrosový pohár, ve kterém ve své kategorii žákyň s přehledem zvítězila a vyhrála by i starší kategorii kadetek. Druhá v kategorii žákyň skončila její o 3 roky mladší sestra Nikola Navrkalová.

Stupně vítězů

| Autor: Luděk Jelínek | Vydáno dne 14. 12. 2015 | 1042 přečtení | Počet komentářů: 27 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.