Informace

Jihočeská MTB liga 2015 ... I.ročník-shrnutí

Vzhledem ke skutečnosti, že tato MTB liga se významně kryje několika závody s oblíbenou Galaxy-sérií, rozhodli se závodníci CKK absolvovat série obě a pokusit se zviditelnit náš klub a sponzory i zde. Mnoha pódii na jednotlivých závodech a hlavně jedním 2.místem v celkovém pořadí se to povedlo....

To druhé místo se týká Jarmily Svobodové, která mezi ženami stejného věku vybojovala v této nové sérii 7-mi závodů pódium a potěšila jak sebe, tak i VV CKK a sponzory. Gratulujeme!

Umístění dalších bylo již za celkovými stupni vítězů, nicméně každý jednotlivec zabojoval alespoň na některém ze závodů a bedny byly alespoň tam.

Jarmila Svobodová - 1x 2.místo + 2.místo celkově

Leoš Svoboda - 3x 1.místo, celkově v sérii 4.místo

Libor Šaroun - 3x 1.místo, 1xdruhý a 7.místo celkově

Michal Navrkal - 1x 3.místo

Vladimír Pavelka - 5.místo v celkovém pořadí

Výsledky ostatních, kteří se neúčastnili celé série jsou za sledovaným pořadím do 15-tého místa v kategoriích nutných pro zařazení do A-týmu CKK. Za reprezentaci klubu děkujeme.

Celkové výsledky:

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 06. 09. 2015 | 1011 přečtení | Počet komentářů: 9 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.