Informace

GALAXY-SÉRIE 4/2015 Náměšť n/Osl.

    Další díl Galaxy série byl nachystán na tuto sobotu 15.8. do Náměště na centrální náměstí, kde bylo zázemí, ale i start a cíl. Díky blízkosti od Znojma si tento závod nenechali ujít jak naši závodníci, tak mnohá konkurence......... Start v pravé poledne, teplota vysoko nad 30'c a jasné nebe. Všichni závodníci CKK vystartovali díky vyjetým pozicím z první vlny a tento fakt se zdál být rozhodujícím. První průjezd po startu byl fabrikou a ihned do vymletého kopce. Kdo nebyl v popředí, těžko se tam posléze dostával. Této výhody využil Libor Šaroun, do terénu jel ze špice pole a po sjezdu, který hned následoval zbyla na špici 6-ti členná skupina a ta dojela po vzorné spolupráci až do cílového prostoru. Díky dokonalé znalosti dojezdu a momentální formě se Libor propracoval při zpětném průjezdu fabrikou na první pozici a tu již v technické pasáži nepustil, ve spurtu pak odolal i jednomu z mladších soupeřů a mohl tak slavit vítězství absolutně a tím pádem i mezi M40+. 

 Další krásné umístění bylo v ženském provedení, Jarmila Svobodová i Míša Navrkalová byly shodně na 3-tích místech ve svých kategoriích. Jarka využila zaváhání jedné ze soupeřek a místo na bedně již nepustila, Míša tvrdě bojovala o bednu s dvojicí Jistebnických soupeřek, stačilo porazit jednu z nich a to se povedlo, vklínila se mezi ně a tak nechybělo moc na místo druhé, ale taky náskok nebyl velký na nepopulární čtvrté. 

 Jasná vítězství pak ve svých dívčích kategoriích opět obhájily obě sestry Navrkalovy a jasně tak vévodí celkovým bodovým tabulkám.

  Výsledky ostatních, kteří tentokrát na bednu nedosáhli najdete na stránkách pořadatele. 

FOTO ze stupňů vítězů

Libor Šaroun     Jarmila Svobodová

 


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 16. 08. 2015 | 830 přečtení | Počet komentářů: 84 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server