Informace

Kolkolem Vémyslice 2015

  Číslo 0808 bylo na logu trička tohoto závodu a neznamená to nic jiného než datum 6.ročníku závodu MTB se startem ve Vémyslicích, obci vzdálené asi 25km od Znojma. Letošní závod provázelo tropické počasí, prach a rozpálený asfalt. Mnozí i z tohoto důvodu změnili ráno registraci a radši startovali na kratší trase. Stejně tak i závodníci CKK až na Jarmilu Svobodovou, která s vidinou možnosti zabojovat o bednu a ziskem většího počtu bodů do CKKcupu zvolila trasu delší a udělala dobře......   ..... V 10:30 vystartovala Jarmila SVOBODOVÁ na 46km dlouhou pouť po místních prašných cestách a dnes více jak jindy bylo důležité rozumné tempo a pitný režim, toto Jarka dodržela a vytěžila z toho krásné 3-tí místo mezi ženami 35+.

.... Ostatní bikeři vyjeli o 5min. později na 30km sprint na zkráceném okruhu, bonusem na trati byl brod, který nikdo nevynechal a poctivě se v něm každý z bikerů namočil až po kolena. To během závodu 3x. Ihned po startu za to vzal Libor ŠAROUN a systémem START-CÍL si zajistil  absolutní vítězství a samo i 1.místo v kat.40+. Dokonce 3 mladší bikeři spolupracující za ním si na něm vylámaly zuby a s minutovou ztrátou bojovali pouze o druhý flek absolutně. Velice pěkný závod zajel Leoš SVOBODA, s přehledem sobě vlastním si pohlídal soupeře z kategorie a nikam se zbytečně  nehnal. Odměnou bylo vítězství mezi M50+ O to větší překvapení bylo, že druhý ve stejné kategoii byl Jiří FORMAN, který zde zajel sezónní maximum. Mezi muži 30+ se opět po čase ukázal Michal Majkl NAVRKAL, který velmi slušnou jízdou mohl v cíli slavit 3.místo ve své kat.

 Samostatný článek by zasloužila Míša Majkl NAVRKALOVÁ, která opět startovala mezi staršími bikerkami a spolehlivou jízdou  stejně jako Michal mohla slavit bednu za 3.místo.  

FOTO ze stupňů vítězů

Michal Navrkal    Michaela Navrkalová   Libor Šaroun


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 09. 08. 2015 | 978 přečtení | Počet komentářů: 165 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server