Informace

GALAXY-SÉRIE 3/2015 Mikulov

Po více jak měsíční pauze se znovu roztočila kola biků při dalším pokračování Galaxy-série 2015, tentokrát v Mikulově na Pálavském Krpálu. Za CKK startovala celá sestava na kratší, vyjímkou byl pouze J.Kutina, který na dlouhé  takto doháněl tréninkové manko.......... Start netradičně v 11:45h, ale stejná trasa 36km nejdříve s jízdou po signálce a dále po státní hranici slibovala rychlý a suchý závod. Změnou v trase byl až průjezd rakouskou částí, kde se již pracovalo ve vinicích a jelo se jinudy. Závod se rozhodl už při nájezdu do terénu, kde několik zatáček po písku a následný asi 5km stále stoupající úsek rozdělil peloton do skupinek, které díky rychlému průběhu měnily jen velmi málokdy složení. V té nejrychlejší,pouze tříčlenné se usadil i Libor Šaroun a taktickou jízdou, kdy každý ze zástupců byl v jiné kategorii, si udržováním tempa zajistili i suverénní dojezd do prostoru cíle. Zde to bylo na gentlemanské domluvě a zvítězil ten nejmladší:-). Třetím ale byl Libor a zároveň se stal i výtězem v kat. 40+.

 Další bednu dovezla Míša NAVRKALOVÁ, která, i když mladší věkem, ale už otrkaná jízdou s dospělými si vyjela poprvé stupně mezi staršími juniorkami a druhým místem zajela letošní nejlepší výsledek.Na bednu to vyšlo i Vladimíru Pavelkovi, svým 3-tím místem rozšířil svoji sbírku podií. Umístění dalších: Leoš Svoboda 4.místo, Leoš Frecer 6.místo, Jarmila Svobodová 7.místo, Jiří Forman 14.místo, Michal Navrkal po defektu 46.místo v kat. 

 V době závodu dospělých probíhal v prostoru cíle i závod dětských kategorií, naše želízko Nikolka NAVRKALOVÁ opět zametla se soupeřkami a do zápisu si píše plný počet bodů. 

Vítězům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci CKK a čekáme další podobné výsledky. 

Výsledky

FOTO

Michaela_Navrkalová    Nikola_Navrkalová   Libor_Šaroun   Vladimír_Pavelka


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 04. 08. 2015 | 896 přečtení | Počet komentářů: 41 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server