Informace

EXCALIBUR MTB maraton 5.7. - Hatě

Jako opravdové žně v podobě sběru pódiových umístění pro CKK  vypadal sobotní  MTB maraton v Hatích u Znojma. Jel se 2.ročník Excalibur MTB maratonu s velkou třešničkou na dortu v podobě účasti olympijského vítěze a čerstvého mistra světa v maratonu JAROSLAVA KULHAVÉHO....

...... Trasa závodu byla dokonale vyznačena, zázemí v Excalibur city také bez chybky, počasí přálo, 25 'c a pod mrakem, některým na trati i sprchlo. V areálu závodu byli k zapůjčení i klubové kárky, koloběžky a tříkolky, vše pod dohledem Čestmíra Valy.

CKK si ze závodu odvezl 4x první, 1x druhé a 2x třetí místo, vše na krátké 35km trati. První dnes byli: Vladimír Pavelka - muži 60+ , Michal Navrkal - muži 30-39 a navíc byl i nejrychlejším na kratké trati absolutně! , Michaela Navrkalová - kat.juniorky, Libor Šaroun - muži 40-49let, druhý byl Pepino Truhlář - kat.juniorů, třetí skončila Lenka Plašilová mezi ženami 30+ a Leoš Svoboda mezi muži nad 50let . Vítězům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci

Pár fotek zde

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 05. 07. 2014 | 1310 přečtení | Počet komentářů: 3826 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.