Informace

KOLKOLEM Vémyslic 10.8.2013

Dalším závodem nově zařazeným do CKK cupu 2013 byl 4.ročník maratonu Kolkolem Vémyslic, který 10.8. v 10:30 odstartoval další pokus závodníků našeho klubu o pódiová umístění. Nevedli si špatně a nebýt zakufrování dvojice z CKK Frecer, Truhlář mohlo být ještě veseleji.....

.... trasa byla i po večerním deštíku suchá a rychlá, jen v brodu, který se jel hned 3x bylo trochu více vody, jinak trasa kopírovala tu z loňského ročníku.

Absolutně nejrychlejším a tím i vítězem své kategorie 40-49 let se stal Libor ŠAROUN, který vylepšil i svůj čas z loňska. 3.místo ve stejné kategorii  mužů 40-49 získal Jiří ŠRŮTKA, který si zajel svůj nejlepší závod sezony. Další, tentokrát 2.místo bral Vladimír PAVELKA, který, ač patřící do kat 60+, zde závodil s mladšími (kat.50+) a počínal si opravdu zkušeně :-).

Dvojice Frecer, Truhlář + další 3 borci bohužel sjela asi na 15-tém km z trasy a než svůj omyl zjistili, byla již větší část pelotonu dávno pryč. U jejich výsledků proto najdeme nepopulární DSQ. Nutno dodat, že se v okamžiku své chyby  pohybovali na průběžné 3-7 pozici absolutně, což by zřejmě znamenalo další bednu pro CKK, tím více chyba mrzí :-(

Foto - vyhlašování výsledků + V.Pavelka na trati

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 10. 08. 2013 | 1334 přečtení | Počet komentářů: 14 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.