Informace

SOBĚSLAVSKÝ KENDA GALAXY MARATON 2012

 

     Předposledním maratonem letošního ročníku GALAXY SERIE je tradičně Soběslavský Kenda Galaxy maratón s cílem na plovárně v Soběslavi. Letošní ročník se konal 22. září a jeho výsledky naznačily umístění závodníků v celkovém pořadí Galaxy-série 2012. Tentokrát si počasí pohrálo a noc před závodem pršelo,při závodě naopak i vysvitlo slunce, trasa pak byla blátivá, technicky náročná, ale přesto rychlá....

 

 ....  Zajímavý se chystal souboj mezi juniorkami Natkou Šrůtkovou (CKK) a Věrkou Nezvedovou (Cyklo Mikulášek). Tentokrát se více štěstí přiklonilo na stranu Natálie a vyhrála svoji kategorii, druhou pak byla právě Věra. Mezi juniory zajel slušně Pepa Truhlář (99 celkově/15kat).

    V kategorii mužů 60+ zabojoval Vlad.Pavelka a i přes pád zajel pěkné 5-té místo, celkově 110-tý. V kat.40-49 Leoš Frecer i přes technické problémy s řetězem 56/16kat a Jiří Šrůtka st. 85/27kat. Poslední závody v kategorii mužů 30-39let si užívá Libor Šaroun, tentokrát si vyjel 2 místo v kat. a celkově 6.místo na kratší trati.

 

    Posledním závodem bude už příští víkend Galaxy Catlike Zručský maratón v Kácově, který je i Mistrovstvím Galaxy Série a v cíli se budou rozdělovat dvojnásobné body.

 


| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 23. 09. 2012 | 986 přečtení | Počet komentářů: 6697 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek
Vyhledávání
Vyhledat text

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server