Informace

KOLKOLEM VÉMYSLIC 2012

Sobota 11.8.2012, start v 11:00hodin, Vémyslice-okr.Znojmo a 2 trasy 50km a 30km. To jsou základní údaje 3. ročníku  MTB maratónu s názvem KOLKOLEM VÉMYSLIC 2012, o kterém v minulosti málokdo věděl a který dobrou propagací a reklamou přilákal na start na 200 startujících…..

…. Na trati bylo vše co má maratón mít včetně brodu, který se jel hned 3x!!! a mokro v botách měli všichni. Rychlejší v cíli byli závodníci z kratší tratě (i když startovali později) a tuto sobotu byl  nejrychlejší závodník CK Kučera LIBOR ŠAROUN a časem 0:59,59h si zajistil vítězství v absolutním pořadí na 30km. V kategorii mužů nad 45let  na 30km si také na nejvyšší stupínek vystoupil LEOŠ FRECER (čas 1:02,05h), celkově 6.místo. Díky pádu se do cíle nedostal Josef KUTINA, který má po ošetření v nemocnici pár stehů a modřin navíc a my doufáme, že se z toho brzo otřepe J

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 12. 08. 2012 | 1284 přečtení | Počet komentářů: 3 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.