Informace

Galaxy Fox Prachatice

Na tradiční trati v šumavských Prachaticích se koncem května konal již druhý díl Galaxy série sezóny 2012 pod názvem "Galaxy Fox maraton Prachatice". Jak je již zvykem byly vytýčeny dvě trasy, dlouhá 63km, tentokrát bez naší účasti a kratší 45km s převýšením 1150m, kde se na start postavila čtveřice závodníků CK Kučera....

Při tomto maratonku je nejdůležitější pro dobrý výsledek vydržet na čele závodu první kopec a ten má uctihodných 12,5km a převýšení 620m. Letos na vrchol ve skupině uvisel Libor Šaroun, kterému to stačilo na vítězství v kategorii muži 30-39let a vybojoval pro CKK už druhou bednu. Celkově dojel 7. Dalším bikerem na trati byl Leo Frecer, který dojel v kategorii  10tý, celkově 44.  Vladimír Pavelka celkově 106 /6v kategorii a Josef Kutina 132/22v kat.

Dalším v pořadí je Galaxy Petyša maraton v Rožnově pod Radhoštěm, který je pojede 16.6.

| Autor: Libor Šaroun | Vydáno dne 07. 06. 2012 | 1342 přečtení | Počet komentářů: 4239 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.