GALAXY SÉRIE - Náměšť nad Oslavou

29.8. 2008 se v Náměšti n/Osl. uskutečnil 8.závod prestižní Galaxy serie 2008. opět s účastí znojemských reprezentantů CK Kučera.

Trasy byly tradičně dvě, delší 63 (převýšení 1150m) a kratší 41km( 650m). Sluníčko hřálo, takže na suchou, kamenitou a rychlou trať se vydalo přes 350 závodníků. A "Kučerovští" se neztratili. Jiřík Šrůtka vyhrál svoji dětskou kategorii, Nátálka Šrůtková dojela v té své druhá.

Mezi dospělími na trase 41 km startoval Jiří Šrůtka st. a odváží si nepopulární bramborovou medaili, kdy na bednu měl opravdu kousek, prý kdyby tušil,že závodník před ním je ze stejné kategorie, tak by se i "zmáčknul". Na delší 63km trasu se vydali Martin Chalupa a Libor Šaroun, Martin zajel spolehlivě svůj standart, to Libor se rozjel a výhoda startu z první vlny a dobrá forma na závěr sezóny mu vynesla letošní první bednu, skončil třetí za věčně prvním P.Bartoněm .

podrobné výsledky na http://www.cyklomaraton.sokolisti.org/index.php?stranka=vysledky


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 20. 09. 2008 | 1285 přečtení | Počet komentářů: 123 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server