Jarní vyjížďka

První oficiální vyjížďka pro cykloturisty do okolí Znojma v rámci akce Den země (oficiální Den Země - 20.4. )

A je to tady...konečně můžeme oficiálně zahájit cykloturistickou sezonu na Znojemsku. Určitě se však najde mnoho cyklistů, kteří na svého dvoukolého miláčka nedají dopustit ani přes zimu, ale pro ostatní je naše Jarní vyjížďka alespoň důvod k oprášení svého biku a najet si letošní první kilometry. I když čekalo ráno na cyklisty poněkud zasmušilé počasí, sešlo se jich na cyklostezce u Nové lékárny celkem požehnaně, a to15 + jeden babybiker v dětském cyklistickém vozíku.

Přesto, že to ráno s počasím moc nadějně nevypadalo, během několika hodin však vysvitlo sluníčko, a tak měli účastníci vyjížďky to pravé jarní počasí pro svůj program...

První zastávka se odehrála v Novém Šaldorfu, kde byla k vidění ukázka výcviku policejních psů. Odtud přes Konice na Šobes, kde cyklisté dobyly potřebnou energii a jeden účastník provedl nezbytnou opravu svého bicyklu v místě Technické a první pomoci, které se nachází právě na šobeské vinici v informačním stánku firmy Znovin Znojmo.

V šatovské hospodě U Fandy si cyklisté dopřáli oběd a po vytrávení mohli pokračovat už do svých domovů.


[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 19. 09. 2008 | 1091 přečtení | Počet komentářů: 1 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server