ČEZ MTB maraton

V nedaleké Třebíči se v neděli 27. dubna uskutečnil I. ročník ČEZ MTB Maratón Přírodním parkem třebíčsko, kterého se zúčastnilo 252 závodníků. Ve velmi silné konkurenci profíků a skoro profíků, které přilákalo price money, se neztratili ani členové našeho klubu.

Medailově tentokrát vyšli naprázdno, přesto stanuli na příčkách těsně pod bednou. Na šedesáti kilometrové blátivé trati typu Znovín s převýšením 850 metrů se jelo velmi rychle. Absolutní vítězství si vybojoval časem 1:47:13 Petr Cirkl - Hrinkow bikes Steyr České Budějovice, za ním se umístili Ondřej Fojtík - Toyota Dolák, Aleš Kestler - Yogi racing Ostrava a Lukáš Frýba - Pells Team Třebíč. V ženách zvítězila Bublová Ilona - Rock Machine Cyklomax .

Nejrychleji z našich projel cílem v čase 2:10:17 Jiří Šrůtka, který v kategorii nad 40 let skončil na 6. místě. V ženách zabojovala Eva Syslová, která po sobotní časovce podala solidní výkon a skončila v ženách na 5. místě.

Na zkrácené 38 kilometrové trati byla vypsána jediná otevřená kategorie, ve které dojela na 9. místě, jako první žena, Jordánová Michaela, před doprovázejícím otcem Pavlem Jordánem.

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 27. 06. 2008 | 1425 přečtení | Počet komentářů: 17 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.