Všeobecná informace – hodnotiteléVážení hodnotitelé,
během ledna a února jste se účastnili semináře, který byl pořádán v Brně a poté ve dvou termínech v Praze. Tato setkání vám jistě pomohla se lépe orientovat v požadavcích na certifikované subjekty a ve sjednocení výkladů jednotlivých parametrů certifikace.

V poslední době jste už jistě navštívili několik vámi vytipovaných subjektů, které k cykloturistice ve vašem regionu mají nejblíže. Zároveň pro ně asi nebude velký problém splnit požadavky certifikace. Přesto ale určitě bude mnoho provozovatelů a majitelů, kteří neoplývají dostatečnými znalostmi z oblasti cyklistiky, aby si se všemi požadavky certifikace poradili. Právě pro tyto případy a nejen pro ně jsme připravili nabídku zajištění naplnění některých bodů certifikace, tzv. na klíč. To znamená, že si zájemce o certifikaci, v případě, že mu bude naše nabídka vyhovovat, vybere na našich webových stránkách obor, respektive část certifikace, kterou prostřednictvím naší služby potřebuje splnit. Elektronickou nebo klasickou poštou si u nás objedná materiál, který mu zašleme na dobírku.

Předkládáme tématický přehled oborů, ve kterých můžeme na základě objednávky dodat potřebný materiál:
základní nářadí pro jednoduché opravy kol
základní náhradní díly
cyklonápoje a cyklistické láhve
doplňky stravy
turistické a cykloturistické mapy – zprostředkování objednávky
interiérové stojany, háky a držáky na kola
exteriérové i interiérové stojany na kola
prostředky pro umytí kol
lékárnička


Veškerý materiál je přímo od výrobců a dovozců do České republiky, a tím jsme získali snížení ceny v některých případech až o 20% oproti cyklistickým prodejnám. Doporučujeme, abyste s klientem podrobně projednali jeho potřeby v materiálním zabezpečení dle podmínek certifikace tak, aby objednávka všeho potřebného by vyhotovena naráz, a tím se sníží i cena za dobírku. Dodávky materiálu budeme schopni vyřešit do čtrnácti dnů, postupně podle příchozích objednávek. V komentáři k jednotlivým bodům certifikace, které uvádíme v rubrice „Informace pro certifikované subjekty“, uvádíme minimální množství potřebné ke splnění certifikace a dále doporučené množství, které je nad rámec certifikace.

Nabídka – všeobecný přehledDalší informace a konzultace na tel. čísle 608 736 135, nebo e-mail: cykloklubkucera@kucera.seznam.cz

Objednávky: elektronickou poštou - cykloklubkucera@seznam.cz

klasickou poštou
Cyklo Klub Kučera Znojmo
Pražská 46
Znojmo 669 02[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
| Autor: administrator | Vydáno dne 28. 01. 2008 | 3175 přečtení | Počet komentářů: 13407 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Tento web site byl vytvořen prostřednictvím phpRS - redakčního systému napsaného v PHP jazyce. Na této stránce použité názvy programových produktů, firem apod. mohou být ochrannými známkami nebo registrovanými ochrannými známkami příslušných vlastníků.

Web site powered by phpRS PHP Scripting Language MySQL Apache Web Server