Dětský dopravní den 3. 6. 2023 Hodonice - akce VZP CUP 2023

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 25. 05. 2023

Další akcí znojemského VZP CUP 2023 je dětský dopravní den, který se uskuteční v sobotu 36. 2023 od 9:00 hod....Místem konání je dopravní hřiště u vlakového nádraží v Hodonicích

Mapka s možností příjezdu autem od Znojma zde

Popř. je možné přijet vlakem nebo na kole ze Znojma přes Dobšice, obec Dyje a dále až na místo po modré turistické značce.

Dětem doporučujeme přijet na jízdním kole a členové pořádajícího spolku Cyklo klubu Znojmo uskuteční technickou prohlídku jízdních kol a cyklistických přileb. Rodiče tímto získají bezpečnostní certifikát, který je bude informovat o technickém stavu kol jejich potomků a o případných nutných opravách. Po prohlídce využijí kolo na jízdu v areálu hřiště. Pro děti, které budou mít kolo v bezvadném technickém stavu jsou připraveny drobné odměny od partnerů akce BESIP a Všeobecné zdravotní pojišťovny jako hlavního partnera celého poháru. Nejen děti přihlášené do seriálu akcí VZP CUP 2023 čeká test znalostí dopravních značek a dalších předpisů potřebných pro bezpečný pohyb na kole.  Pitný režim jako v předchozích akcí zajišťuje Pomona Těšetice a ochutnat bude možné několik druhů moštů. Pro všechny děti jsou připraveny drobné odměny od partnerů poháru a Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR. Těšíme se na vás v sobotu 3. 6. od 9.00 hodin. Předpokládaný konec akce ve 12.00 hodin.