25. výročí klubu - Loucký klášter

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 29. 09. 2019

18. října 2019 slavíme v Louckém klášteře 25. výročí klubu.  Pozvánky byly členům a významným partnerům rozesílány v průběhu minulého týdne..... Setkání členů, příznivců, podporovatelů, sponzorů a partnerů v pátek 18. října v 19.00 hodin v areálu Louckého kláštera - Velký štukový sál. Upozorňujeme na skutečnost, že obdržená pozvánka  je určena pro pozvanou osobu a doprovod (1 osoba). Z organizačních důvodů Vás žádáme o potvrzení účasti nejpozději do 14.10.2019. Pozvánku je nutné předložit při vstupu.

Poděkování patří níže uvedeným lokálním výrobcům a dodavatelům potravin:

Znovín Znojmo, a.s. se sídlem v Šatově, Vinné sklepy Lechovice, Znojemský městský pivovar a.s., minipivovar u Dyje - Zlatý Josef, minipivovar Dráteník v Únanově, Pomona Těšetice, Chocolate LUI, Perdesing, cukrárna Mafinka, kavárna GaP, kavárna U Mlsného kocoura, kavárna u císaře Zikmunda, Kofi - Kofi Znojmo, LUKOP spol. s.r.o., mlékárna Klíč v Božicích,   Chez Martine, restaurace Moravský sklípek v Šatově, restaurace a penzion U Tři jasanů, pekařství Růžička

Poděkování za technickou podporu zaslouží i další subjekty:

Bimok, restaurace a hotel U divadla

Mimo prezentace fotografií a dalších předmětů dokumentující činnost spolku bude k dispozici i několik desítek originálních dárkových předmětů s cyklistickou tématikou. Můžete tedy pořídit zajímavý dárek pro své blízké k narozeninám, svátku a nebo jako vánoční dárek.