Cyklokrosové úspěchy rodiny Navrkalovy

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 12. 2016

Během října a listopadu pořádal TJ Favorit Brno Brněnský cyklokrosový pohár, kterého se účastnily za podpory svého otce i závodnice Cyklo Klubu Kučera Znojmo setry Navrkalovy...

Vyhlášení celého poháru proběhlo 24. listopadu v Brně a oběma dívkám se podařilo celkově v seriálu pěti závodů dosáhnout nejvyššího stupínku a získaly tak titul krajských přebornic JMK. Starší Michaela vyhrála v kategorii juniorek a mladší Nikola v kategorii žaček a staly se tak krajskými přebornicemi v cyklokrosu. Sportovně založené dívky podporuje otec Michal, kterému se podařilo v seriálu vybojovat bronzovou příčku.

Míša Navrkalová   Nikola Navrkalová  Michal Navrkal

V listopadu také pokračoval dalšími závody ve Slaném a Čáslavi cyklokrosový seriál TOI TOI CUP 2016, družstvo kadetek CKK Znojmo je z 21 týmů průběžně po 9. závodě s téměř padesáti bodovým náskokem na 3. pozici. V průběžném pořadí je Míša Navrkalová na 12. a Nikola Navrkalová na 23. místě ze 45 závodnic.

Míša Navrkalová - Čáslav  Míša Navrkalová - Slaný  Nikola Navrkalová - Slaný

Zatím poslední závod se konal na zmrzlé, tvrdé a těžké trati v Jabkenicích. Nikola dojela na 23. místě (celkově 24), Míša po spadnutí řetězu 10. (celkově 11). V týmech zatím drží holky pro CKK Znojmě skvělé 3 místo.