Příměstský tábor CKK Znojmo

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 07. 05. 2016

Obracíme se na rodiče v souvislosti s přijatou přihláškou na I. turnus dětského příměstského tábora. Kapacita 30 dětí je již naplněna a přihlašují se i náhradníci, proto Vás prosíme v případě, že jste dosud neprovedli platbu, abyste tak učinili do 31. května, jinak bude místo nabídnuto dalšímu zájemci....Seznam zaregistrovaných dětí s přijatou platbou bude zpřístupněn na stránkách Cyklo Klubu Kučera Znojmo v sekci Akce – Pro děti a rodiče – Příměstský tábor.

Cena za týdenní pobyt činí 1000,- Kč (800,- Kč pro členy JUNIOR CKK Znojmo). Účast dítěte možná i v jednotlivých dnech po předchozí dohodě. Číslo účtu viz přihláška: 107-3994720277/0100  (pro rozlišení platby uvádějte datum narození nebo jméno dítěte).  Platbu je možné uskutečnit v kanceláři CKK Znojmo, Vídeňská tř. 707/25 každé úterý od 15.00 do 18.00 hodin nebo dle předchozí domluvy.

Dále Vás prosíme o zajištění a prověření povinné výbavy: kolo v bezvadném stavu (Doporučujeme ho nechat zkontrolovat v odborném servisu u zkušeného mechanika.), cyklistická přilba, pitný režim minimálně 0,7 litru, příslušná náhradní duše, základní nářadí a lepení.

Rádi bychom Vás také pozvali na další akce - pozvánku na jednotlivé akce a závody naleznete ZDE