Pro rodiče - CKK ZNOJMO JUNIOR

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 26. 04. 2016

PRVNÍ VYJÍŽĎKA CKK ZNOJMO JUNIOR 4. 5. 2016 + POSLEDNÍ 2 VOLNÁ MÍSTA  NA I. TURNUS PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORA....Po odmlce přicházíme s nabídkou a možností sportovního vyžití pro děti prostřednictvím pravidelných cyklistických vyjížděk pořádaných pro děti/ členy JUNIOR CKK Znojmo.

Vyjížďky jsou určeny pro děti od 5 do 12 let. Mladší děti se budou scházet ve středu od 15:30 hodin na cyklostezce v Horním parku, Komenského náměstí u Nové lékárny. Návrat 17.00 – 17.30 hod.

Délka vyjížďky přibližně 90 minut s různými přestávkami obohacenými o krátké hry dle možností a situace pro menší děti. Celkový počet ujetých kilometrů u mladších dětí max. 10. Děti budou doprovázet minimálně 2 zkušené osoby (1 osoba starší 18 let a 1 osoba starší 15 let - osoby jsou proškoleny interním školením CKK Znojmo - cykloturistický průvodce, jehož součástí jsou bezpečnostní opatření a poskytování první pomoci).

Trasy při vyjížďkách budou vedeny minimálně po komunikacích I. a II. třídy, převážně do okolní přírody - Gránický park, Načeratický kopec, Městský lesík, NP Podyjí apod.

První vyjížďku chystáme 4. 5. 2016 Zároveň také předkládáme seznam nutného materiálního vybavení pro tyto vyjížďky.

Povinné vybavení na vyjížďku:

Kolo v bezvadném technickém stavu, cyklistická přilba, pitný režim - 0,5 l, příslušná náhradní duše, základní nářadí a lepení, malá svačina vhodná na kolo - müsli tyčinka, ovoce.

PRO ZÁJEMCE O PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR – 11. -15. 7.

-          nabízíme poslední 2 volná místa

-          prosíme rodiče přihlášených dětí, kteří ještě neprovedli platbu, o úhradu 1000 Kč (800 Kč členové CKK Znojmo Junior)