GALAXY-SÉRIE 3/2015 Mikulov

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 04. 08. 2015

Po více jak měsíční pauze se znovu roztočila kola biků při dalším pokračování Galaxy-série 2015, tentokrát v Mikulově na Pálavském Krpálu. Za CKK startovala celá sestava na kratší, vyjímkou byl pouze J.Kutina, který na dlouhé  takto doháněl tréninkové manko.......... Start netradičně v 11:45h, ale stejná trasa 36km nejdříve s jízdou po signálce a dále po státní hranici slibovala rychlý a suchý závod. Změnou v trase byl až průjezd rakouskou částí, kde se již pracovalo ve vinicích a jelo se jinudy. Závod se rozhodl už při nájezdu do terénu, kde několik zatáček po písku a následný asi 5km stále stoupající úsek rozdělil peloton do skupinek, které díky rychlému průběhu měnily jen velmi málokdy složení. V té nejrychlejší,pouze tříčlenné se usadil i Libor Šaroun a taktickou jízdou, kdy každý ze zástupců byl v jiné kategorii, si udržováním tempa zajistili i suverénní dojezd do prostoru cíle. Zde to bylo na gentlemanské domluvě a zvítězil ten nejmladší:-). Třetím ale byl Libor a zároveň se stal i výtězem v kat. 40+.

 Další bednu dovezla Míša NAVRKALOVÁ, která, i když mladší věkem, ale už otrkaná jízdou s dospělými si vyjela poprvé stupně mezi staršími juniorkami a druhým místem zajela letošní nejlepší výsledek.Na bednu to vyšlo i Vladimíru Pavelkovi, svým 3-tím místem rozšířil svoji sbírku podií. Umístění dalších: Leoš Svoboda 4.místo, Leoš Frecer 6.místo, Jarmila Svobodová 7.místo, Jiří Forman 14.místo, Michal Navrkal po defektu 46.místo v kat. 

 V době závodu dospělých probíhal v prostoru cíle i závod dětských kategorií, naše želízko Nikolka NAVRKALOVÁ opět zametla se soupeřkami a do zápisu si píše plný počet bodů. 

Vítězům gratulujeme, děkujeme za reprezentaci CKK a čekáme další podobné výsledky. 

Výsledky

FOTO

Michaela_Navrkalová    Nikola_Navrkalová   Libor_Šaroun   Vladimír_Pavelka