EXCALIBUR MTB maraton 5.7. - Hatě

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 05. 07. 2014

Jako opravdové žně v podobě sběru pódiových umístění pro CKK  vypadal sobotní  MTB maraton v Hatích u Znojma. Jel se 2.ročník Excalibur MTB maratonu s velkou třešničkou na dortu v podobě účasti olympijského vítěze a čerstvého mistra světa v maratonu JAROSLAVA KULHAVÉHO....

...... Trasa závodu byla dokonale vyznačena, zázemí v Excalibur city také bez chybky, počasí přálo, 25 'c a pod mrakem, některým na trati i sprchlo. V areálu závodu byli k zapůjčení i klubové kárky, koloběžky a tříkolky, vše pod dohledem Čestmíra Valy.

CKK si ze závodu odvezl 4x první, 1x druhé a 2x třetí místo, vše na krátké 35km trati. První dnes byli: Vladimír Pavelka - muži 60+ , Michal Navrkal - muži 30-39 a navíc byl i nejrychlejším na kratké trati absolutně! , Michaela Navrkalová - kat.juniorky, Libor Šaroun - muži 40-49let, druhý byl Pepino Truhlář - kat.juniorů, třetí skončila Lenka Plašilová mezi ženami 30+ a Leoš Svoboda mezi muži nad 50let . Vítězům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci