Galaxy série č.7 - Kácov

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 28. 09. 2013

Sedmým a zároveň předposledním dílem Galaxy série 2013 byl Galaxy Catlike Zručský maraton v Kácově, závod se startem a cílem v místním Sporthotelu, který  by vzhledem k prostředí, zázemí a okolní krajině mohl být klidně i cílem tuzemské dovolené. Závodníky přivítala teplota 5'c a mlha a při rozjíždění byli bikeři navlečeni do všeho, co bylo po ruce. Závod samotný pak provázela teplota okolo 16 'c a jasné nebe, což vyhlídky na slušné umístnění trochu vylepšilo.....

.... Na start krátké, 38km trati se postavili i závodníci CKK a všichni se umístnili v první desítce ve svých kategoriích.  Libor Šaroun dokončil tento závod na 4.místě absolutně a zvítězil ve své kategorii 40-49let, Leo Frecer byl pak v této kategorii 7-mý (36.absolutně). Vladimír Pavelka tentokrát našel více přemožitelů mezi muži 60+ a skončil 6-tý v kat a 64.abs. Josef Truhlář dorazil do cíle jako 15-tý celkově, stačilo to však jen na 5-té místo mezi juniory.

Mezi dětmi se neztratila Natálka Truhlářová, 3.místo na kolech a 3.místo na koloběžkách je krásný dvojvýsledek naší naděje do budoucích let.

Posledním závodem série je příští víkend závod Tour de Brdy ve Strašicích u Rokycan