KOLKOLEM Vémyslic 10.8.2013

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 10. 08. 2013

Dalším závodem nově zařazeným do CKK cupu 2013 byl 4.ročník maratonu Kolkolem Vémyslic, který 10.8. v 10:30 odstartoval další pokus závodníků našeho klubu o pódiová umístění. Nevedli si špatně a nebýt zakufrování dvojice z CKK Frecer, Truhlář mohlo být ještě veseleji.....

.... trasa byla i po večerním deštíku suchá a rychlá, jen v brodu, který se jel hned 3x bylo trochu více vody, jinak trasa kopírovala tu z loňského ročníku.

Absolutně nejrychlejším a tím i vítězem své kategorie 40-49 let se stal Libor ŠAROUN, který vylepšil i svůj čas z loňska. 3.místo ve stejné kategorii  mužů 40-49 získal Jiří ŠRŮTKA, který si zajel svůj nejlepší závod sezony. Další, tentokrát 2.místo bral Vladimír PAVELKA, který, ač patřící do kat 60+, zde závodil s mladšími (kat.50+) a počínal si opravdu zkušeně :-).

Dvojice Frecer, Truhlář + další 3 borci bohužel sjela asi na 15-tém km z trasy a než svůj omyl zjistili, byla již větší část pelotonu dávno pryč. U jejich výsledků proto najdeme nepopulární DSQ. Nutno dodat, že se v okamžiku své chyby  pohybovali na průběžné 3-7 pozici absolutně, což by zřejmě znamenalo další bednu pro CKK, tím více chyba mrzí :-(