Cyklistický společenský večírek 24.11.

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 29. 09. 2012

V sobotu 24. listopadu 2012 se již po pošestnácté sejdeme pro cyklisty na méně obvyklé akci ve zcela jiném úboru než po celý rok při sportovních výkonech. Vstupenky je ještě možné zakoupit v infocentru na ul. Obroková. Společenský večírek začne ve 20.00 hodin v sále Lidového domu. V sále a baru je po celou dobu konání akce zakázáno kouření. Žádáme případné kuřáky, aby toto opatření respektovali.Opět bude hrát oblíbená hudební skupina FREEBAND a dále je připraven doprovodný program v provedení Tanečního pohybového studia M+M. a tradiční soutěže. Stejně jako v minulých letech bude připravena bohatá tombola.  Prodej losů v ceně 10 Kč za kus bude realizován v první polovině večera. Výdej tomboly po 24.00 hodině. Z provozních důvodů bude večeře vydávána od 20.00 hodin do 22.00 hodin.

Vstupenky bez místenky a večeře určené především pro studující mládež budou v prodeji přímo na místě od 19.30 hodin.

Dovolujeme si upozornit budoucího výherce ceny č. 1, že druhý den tj. v neděli 25. listopadu 2012, vyjíždíme v 10.00 hodin na tzv. „Rehabilitační vyjížďku“ z cyklostezky U Nové lékárny na Komenského náměstí. Účast výherce na vyjížďce je bezpodmínečně nutná a je podmínkou pro vydání ceny.

P. S. Doporučujeme výherci, aby si s sebou vzal hotovost pro úhradu „vyprošťovací“ polévky v cílovém bodě vyjížďky, který bude upřesněn ráno při zahájení vyjížďky.