Neformální ukončení cyklistické sezóny pro členy a příznivce CKK - SEZNAM

Autor: Luděk Jelínek <jelinekludek(at)gmail.com>, Téma: Informace, Vydáno dne: 18. 09. 2012

Zájmové sdružení Cyklo Klub Kučera Znojmo pořádá v souvislosti s neformálním ukončení letošní cyklistické sezóny pro členy a příznivce cyklistiky sportovně společenskou akci v neděli 30. září v areálu firmy Vranovská pláž.Program.

8.00 – organizovaný odjezd autobusem (individuální dopravu vzhledem k programu nedoporučujeme, ale je možná – předem oznamte)

9.00 – plavba lodí + ochutnávka vín

11.00 – prohlídka přehradního tělesa a informačního centra

13.00 – oběd v penzionu Gaudeo v režii účastníků (výběr jídel bude předložen na palubě lodi)

14.00 – 17.00 -  lanové centrum, slaňování a houpačka z mostu, lukostřelba a další sportovní aktivity dle zájmu účastníků

15.00 – projížďka člunem Policie ČR a ukázka činnosti (určeno pouze pro děti)

16.00 – odpolední  malý raut  v penzionu Gaudeo

17.00 – řízená ochutnávka (pouze pro zájemce a dospělé)

18.30 – 19.00  - organizovaný odjezd autobusem

 

Harmonogram přepravy:

Odjezd autobusu z autobusových zastávek – ul. Vídeňská u odbočky k hotelu Dukla 8.00 hodin, u čerpací stanice Schell v 8.05 hodin, Mariánské náměstí před hotelem Bermuda v 8.10 hodin, ul. Sokolská u prodejny PNEU Kárník v 8.15 hodin, ul.Pražská u budovy firmy TELECOM v 8.20 hodin a ulice Pražská u prodejny BILLA v 8.25 hodin.

 

Partneři akce:

Povodí řeky Moravy

Eon

Vranovská pláž

Bakchus aktivity

Vranov Agency

Penzion Gaudeo

Policie ČR

Policejní sportovní klub

Lukostřelecký klub Znojmo

 

Zájemci o akci se musí předem nahlásit na e-mailovou adrasu: cykloklubkucera@seznam.cz  s upřesněním místa nástupu nejpozději do 24. 9. 2012 18:00 hodin.

Akce je určena pro všechny řádné  členy CKK Znojmo, CKK Znojmo JUNIOR a příznivce CKK Znojmo + jedna osoba doprovod. Smyslem této akce je poděkovat aktivním členům a příznivcům. Kapacita je omezená počtem osob přepravovaných lodí, která je s ohledem na bezpečnostní předpisy stanovena na 70 osob. Uspokojeni budou přihlášeni dle pořadí do uvedeného počtu a dle osobních aktivit vůči klubu při zajišťování jeho celoroční činnosti dle docházky na jednotlivé akce a příkladné sportovní reprezentace. Seznam účastníků podléhá vyjádření výkonného výboru CKK Znojmo. 

Seznam účastníků ke dni 26.9. 18:00

 

Symbolický příspěvek na tuto akci 75,-Kč/osoba. V této ceně: doprava do místa určení a zpět, plavba lodí, ochutnávka vín a občerstvení na palubě lodi, doprovodný program, řízená ochutnávka a odpolední raut. Oběd dle výběru v režii každého účastníka zvlášť.

 Kontakt a případné dotazy:

Čestmír Vala, manažer CKK Znojmo, tel 608 736 135, elektronická adresa: cykloklubkucera@seznam.cz