GALAXY NÁMĚŠŤSKÝ MARATON 2012

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 18. 08. 2012

Dalším,už 6-tým v sérii Galaxy maratónů byl 18.srpna NÁMĚŠŤSKÝ GALAXY MARATON, který se jel na stejných trasách jako v loňském roce……

… dlouhá měřila až moc dlouhých 89km, krátká rozumných 41km.I tak to byla v tom vedru a prachu dřina. CK Kučera měl na startu početné zastoupení, posilou měla být Natálie Šrůtková, kterou v rozletu zastavil namotaný šaltr a dokončení až v 3.stovce celkového pořadí. Jinak už na trati dopadly mužské kategorie: Vladimír Pavelka využil slušné formy a dokončil na 3.místě v kat mužů nad 60let. Libor Šaroun dojel celkově 9-tý a třetí v kat. 30-39let a Leoš Frecer 47celkově  a 8v kat. Junior Josef Truhlář dojel 117 celkově/17 kat M3.