Prázdninové Kolo pro život 2012

Autor: Jiří Šrůtka <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 17. 08. 2012

Tři starty a tři vítězství taková je prázdninová bilance Natálie Šrůtkové v největším bikovém seriálu KPŽ.

První vítězství si připsala na tradiční Dráslovi v Holešově, kde po hodinovém závodě by se vklínila na bednu i mezi stejně staré kadety. Její mladší bráška dojel v kategorii mladších žáků na 15.místě. Jiří Šrůtka starší si troufl na 55 kilometrovou trať s převýšením  1750 metrů a po třech a půl hodinách dojel v kategorii nad 40 let na 47. místě.

Na závodě Praha – Karlštejn tour  opět  vyhrála Natálie Šrůtková, když dokonce na 33 kilometrové trati projela cílem i jako první žena. Skvěle si vedl i její otec. Na stejné trati skončil ve své kategorii 40-50let na 8. místě. Tradiční 16.místo si vyjel Jiří Šrůtka junior ve své kategorii.

Poslední prvenství zaznamenala Natálie Šrůtková na Šumavském MTB maraton na Zadově. Zde opět s přehledem vyhrála kategorii kadetek i přes technické problémy. Její otec měl defekt a skončil na 26.místě ve své kategorii. Nejmladší Jiří Šrůtka si zopakoval v silné konkurenci své 16.místo z Chuchle.