ŠANOVSKÝ CYKLISTICKÝ ZÁVOD 7.7.2012

Autor: Libor Šaroun <(at)>, Téma: Informace, Vydáno dne: 07. 07. 2012

První prázdninovou sobotu se v Šanově za krásného,ale úmorného vedra uskutečnil II.ročník Šanovského cyklistického závodu vypsaného tentokrát na 46km (2.okruhy) pro závodníky a 23km pro rodinné týmy s dětmi. Na startu se sešlo na 50 startujících, které v 11.hod do závodu odstartoval Jirka Forman, který se zhostil i funkce pořadatele.

.... Závod se stal jasnou záležitostí pro Jirku Mikuláška (CykloMikulášekTeam), který o svém vítězství rozhodl ve spurtu, kdy o délku kola porazil Libora Šarouna. Z členů CKK se na start postavili a v závěru akce i na bednu vystoupili naši závodníci: Libor Šaroun – celkově druhý a druhý i v kategorii mužů nad 35let. Na bedně ho na 3.místě doprovodil Leoš Frecer, celkově 6. Mezi muži nad 50let si taktéž pro druhé místo dojel Vladimír Pavelka, celkově byl 16-tý. Dalším startujícím byl Josef Kutina – 19.celkově. Pouze zamrzí, že závod konaný tak blízko Znojma s výborným zajištěním a zázemím nepřilákal více startujících.

Závodníkům gratulujeme a pořadatelům přejeme do dalších ročníků mnoho štěstí a více startujících.