O putovní pohár Barchanu - mtb maraton

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 27. 06. 2008

Další z mnoha mtb závodů se uskutečnil 1.června na motokrosové trati v Jemnici jako "1.ročník O putovní pohár Barchanu", délka 46km (2 okruhy) a průjezd po skoro celé trase motooválu sliboval zajímavé okamžiky.

Znojemský Kučerovský cyklo klub reprezentovalo to nejlepší, co máme k dispozici a opět nezklamalo.

Trasa měla v první části několik technických pasáží, které prověřily um po kořenech a klestí ve výjezdu a srdce závodníka ve sjezdech, druhá část byla spíše "háková"po tvrdých lesních cestách, průměr zde byl hodně nad 40km/h, to vše 2x dalo pořádně zabrat. V ženách suveréně vyhrála a další vavřín na krk si pověsila Míša Jordánová, oporou ji byl jako obvykle Pavel, který již tradičně Michaelu doprovází na trati.

V mužích netradičně vypsanou kategorii mužů 35+ vyhrál Martin Vojtěch, kterého na stupních vítězů doprovodil Libor Šaroun, kategorii mužů do35let vyhrál a putovní pohár si na rok odvezl Pavel Bartoň (team Eurofoam), 4-tý v kategorii byl Jirka Mikulášek a 5. Jirka Rechtík. Všem gratulujeme a čekáme další skvělé výsledky...