Petr Kuba – PEDÁLSPORT

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 27. 01. 2008Petr Kuba – PEDÁLSPORT
Beranových 130, areál VZLÚ a.s.
Praha 199 05 Letňany
majitel: Petr Kuba
zastoupení firem: Park Tool U.S.A., BOSS, RMD by PAWO, Diger north shore
Tel. 225 115 389
e-mail: petr.kuba@pedalsport.cz
www.pedalsport.cz
S panem Petrem Kubou, který zastupuje americkou firmu Park Tool U.S.A. na českém trhu byla snaha spolupracovat již v roce 2003 při projetu „Místa technické a první pomoci“, ale až v letošním roce respektive loni na veletrhu SPORT LIFE v Brně se ho podařilo na základě úspěchu projektu přesvědčit pro spolupráci v roce 2005.
Nabídka od pana Kuby je velkorysá, posuďte sami.

Bezplatná dodávka tří kompletů technického vybavení do projektu „Místa technické a první pomoci“ v celkové ceně 15 000,- Kč.

Bezplatné zapůjčení kompletního mobilního stojanu na kola po dobu cyklistické sezóny.

Snížení ceny o 15% z velkoobchodní ceny za mobilní stojan na silniční kola.

Možnost individuálního výběru obsahu velkého technického kufru a snížení ceny o 15% z velkoobchodní ceny.

Veškerý tento materiál bude v trvalém vybavení našeho služebního auta a to znamená, že na závodech a jiných akcích budou naši členové mít perfektní technické zázemí.

Spolupracovat budeme i při výběru a kompletaci tzv. technického vybavení pro subjekty v cestovním ruchu. Materiál bude sloužit pro opravy kol klientů těchto zařízení.

Další spolupráce je ve směru konzultace a výběru vhodného technického zázemí pro nově vznikající cyklopenzion v obci Višňová a v sportovním centru Šanov, které se bude v letošním roce významně rozšiřovat.

Firma Park Tool U.S.A. zastoupená v České republice pražskou firmou Petr Kuba – PEDÁLSPORT, je v roce 2005 oficiálním dodavatelem technického zázemí a partnerem v projektu vybavení servisních „Míst technické a první pomoci“, který pro cykloturisty v oblasti Národního parku Podyjí bezplatně zajišťuje Cyklo Klub Kučera Znojmo.

Tato formulace je přesný popis naší spolupráce věta je uvedená v našem materiálu „Cykloturistický průvodce Znojemskem 2005“ v inzerátu firmy u přehledu míst projektu