1. závod - REMOEX DOWNHILL CUP 2007

Autor: administrator <admin(at)server.cz>, Téma: Informace, Vydáno dne: 03. 06. 2007

O posledním květnovém víkendu odstartoval v Krupce u Teplic první závod Českého sjezdového bikového poháru, letos pod názvem REMOEX DOWNHILL CUP 2007.

Trať s extrémní délkou 4,5 km se u nás řadí mezi jedny z nejnáročnějších, a tak bylo i na co koukat. Závod se jel na dvě měřené jízdy jako semifinále a finále, které byly jednotlivě bodované a součet bodů dával celkové pořadí. Za Cyklo Klub Kučera Znojmo si přijeli do Krupky zazávodit : Richard Sýkora, Jan Antoš a Jirka Jonáš. Všichni startovali v kategorii HardTail (pevné rámy). Nejlépe ze znojemských závodníků si vedl Richard Sýkora, který v semifinálové jízdě zajel druhý nejlepší čas a ve finálové jízdě po dvou nešťastných pádech skončil na sedmém místě a celkově obsadil 4. příčku. Jan Antoš skončil v semifinále na 20. místě a ve finále na 25. místě. Jirka Jonáš v semifinále obsadil 21. příčku a ve finále 27. příčku.

Další závod Českého poháru ve sjezdu se jede 24.6. ve Velkých Karlovicích a již tento víkend (3.6.) startuje Český pohár ve fourcrossu v Přerově, kam se jezdci CKK Znojmo také samozřejmě chystají.